Aranżacja wnętrz – jak zacząć

W urządzaniu wnętrz bardzo ważny jest świetny plan. Jeśli go mamy, stworzenie spójnej idei wystroju i jej wykonanie powinny już przyjść nam z łatwością. Mój blog powstał po to, by podsuwać innym ciekawsze pomysły. Natchnieniem do zrobienia ciekawego projektu wnętrza jest wszystko, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po ciekawe dodatki. Nieraz jakiś detal wystarczy, by na jego bazie wykonać pełną koncepcję aranżacji, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na tym blogu będę się przedstawić właśnie podobne drobiazgi. Rzeczy, które motywowały mnie przy aranżacji mojego mieszkania, ale także i takie, które w ogóle mi nie leżą, a jednak mi się podobają. Jestem pewien, że w fotografiach i artykułach prezentowanych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden wybrany styl, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Nieustannie poszerzam swoje horyzonty, ogarniam nowe style i projekty.

Szafa w przedpokoju oklejona samoprzylepną fototapetą

Szafa w przedpokoju oklejona samoprzylepną fototapetą

Postaram się być w zgodzie z nowinkami ze świata dekoracji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeśli któryś z moich pomysłów zainspiruje również Was, będzie to dla mnie nagroda.

  Jeśli ramka to za mało mogą być fototapety

Comments are closed.